0850 304 73 55

Hakkımızda

Onyx Nutrition Markasına 2014 Yılı yazında firmamız 'Rekk Sporcu Gıdaları Ltd. Şti' tarafından Türkiyede 'Satışta bulunmayan ürün guruplarını sektöre sağlamak ve Spor Endüstrisine farklı bir bakış açısı getirmek' misyonuyla start verilmiştir.

 

 

Belçikada üretilen Onyx Whey Beef Matrix ve Onyx Hydrocarb ile pazara sunulan ürünlerimiz bayiler,spor salonları ve son tüketiciler tarafından beğenilmiş, severek kullanılmıştır, kullanılmaya devam etmektedir.

 

 

Sektörün inovasyona olan ihtiyacını göz önünde bulundurarak firmamız tarafından Türkiyeye ithal ettiğimiz bu iki ürünle beraber; müşterilerimiz tarafından daha çok tercih ve talep edilen ürün guruplarında da besin ögeleri, içerik, tat gibi konularda iyileştirmelerek yapılarak Onyx Nutrition markasının ürün yelpazesine yedi yeni ürün daha eklenmiştir.

 

 

Projelendirme ve araştırma geliştirme çalışmaları tamamlanan ürünlerimizin üretimi için Dünya ve Avrupa standartlarında üretim yapan farklı üreticiler seçilmiş ve çalışmalarımız bu firmalar ile ortak olarak yürütülmektedir. 

 

 

Üretim ortaklarımızdan ( üretime başladığımız Belçika,yeni ürünlerimizde Polonya ve Almanyadaki firmalardan) kendi sınıflarında ve standartlarında en iyi oldukları ürün guruplarını talep ederek bunları sizlere sunmayı kendimize görev kabul etmekte ve çalışmalarımıza bu doğrultuda devam etmekteyiz. Ürünlerimizin bazıları Türkiyeye ithal edilmiş bazı ürünlerimizin ise Türkiyeye ithalatı devam etmektedir.